Ana Sayfa / Oyun / Rehberler / Nazjatar & Mechagon Pet Battle Rehberi

Nazjatar & Mechagon Pet Battle Rehberi

Oyuna geri dönen veya alt char için hızlı reputation kasmak isteyen oyuncuların kaçırmaması gereken Nazjatar ve Mechagon pet battle rehberi karşınızda. Ben pet battle sevmem, anlamam zaten 25 lvl çok petim de yok deseniz de bu liste ile işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Pek çok fight için hep aynı petlerin kullanıldığını göreceksiniz. Elinizde yoksa bile server fiyatlarınıza ve goldunuza göre AH’den satın alınabilirler. Reputation kasma işleminizde hızlanıp zaman kazanabilirsiniz. Sonuçta “Time is money friend”

Bir başka iyi haber de bu boss petler ile fighta girmek için WQ gelmesini beklemenize gerek yok. Bu boss petler hep orada, ne zaman isterseniz fighta girebilirsiniz. Boss petleri bulmak için Mini-mapten track pet aktif ettiğinizde SARI pati işaretli petler olarak haritanızda görünecekler. Yeterli gelmez ise HandyNotes-EliteBattlePets addonu ile Nazjatar ve Mechagon petlerin yerini bulabilirsiniz.

Fightların tamamı defalarca test edilmiş ve olumlu sonuç alınmıştır. Gene de RNG kurbanı olursanız üzülmeyin, fightı sonladırın ve tekrar başlayın.

Kaç Pet Var ve Ne Kadar Reputation Gelir?

Mechagon’da 8 adet boss pet bulunuyor ve her birinden fight kazandığınızda bir kereye mahsus bir Quest item düşüyor. Bunu teslim ettiğinizde çeşitli malzemeler ile en önemlisi 75 reputation alacaksınız. Yani tümü bittiğinde 600 reputation cepte olacak.

Nazjatar’da 12 adet boss pet bulunuyor ve her birinden fight kazandığınızda bir kereye mahsus bir Quest item düşüyor. Bunu teslim ettiğinizde çeşitli malzemeler ile en önemlisi 250 reputation alacaksınız. Yani tümü bittiğinde 3000/3k reputation cepte olacak.

Bu Questler bittiğinde de artık her gün her map için en az 1 veya 2 adet WQ pet battle yapabilecek ve hem Quest ödülünü hem de reputation kaçırmamış olacaksınız.

Umarım rehber işinize yarar ve hızlı sonuç alırsınız. İyi oyunlar!

Hakkında Umut Tunc Erol

1991 İzmir doğumlu bir oyun sevdalısı. Lise yıllarında RTS oyunuyla tanıştığı Warcraft evrenine resmen göbekten bağlı. Blizzard evrenleri hakkında saatlerce konuşabilme yeteneğine sahip biri. Full-time yazılım mühedisi, part-time Tank. Goblin’leri ve Gnome’ları nereden bulduğunu ve onların nasıl çalışmaya ikna ettiğini kimse bilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir