Ana Sayfa / Oyun / BlizzCon / BlizzCon 2019 Sanal Bilet Oyun İçi Hediyeleri!

BlizzCon 2019 Sanal Bilet Oyun İçi Hediyeleri!

BlizzCon 2019 Sanal Biletleri satışa çıktı! Biletlerle birlikte WoW, Overwatch, Hearthstone, Heroes of the Storm, Startcraft 2 ve Diablo 3 için bir sürü oyun içi hediyeler geliyor.

Geçen yıllarda olduğu gibi BlizzCon Sanal Bileti 39.99€ ya satılıyor ve etkinlik boyunca tüm farklı yayınlara ulaşmanızı sağlıyor. Yani bilet sayesinde ücretsiz yayınlarda olmayan, oyunların özel panelleri ve Soru & Cevap bölümlerini hem canlı hem de 31 Mart 2020’ye kadar tekrar izleme şansınız oluyor.

Overwatch oyuncuları hem PC’de hem de konsollarda iki Legendary skin kazanıyorlar: Illidan Genji ve Tyrande Symmetra. Her iki skin de baya başarılı duruyor fakat Genji keşke Warglaives of Azzinoth’a sahip olsaymış çok daha güzel olurmuş.

WoW oyuncuları ise iki tatlı mı tatlı Murloc pete sahip oluyorlar Finduin ve Gillvanas. Ayrıca soğuk günlerde kullanmak üzere Wendigo Woolgies transmog setini alacaklar.

Hearthstone oyuncularına da BlizzCon 2019 kart kaplaması ve bir tane gizli Golden Legendary kart verilecek. Heroes of the Storm‘da ise BlizzCon spreyi ve portresi, ayrıca Celestial Deepcrawler adlı bineği alacaksınız. Startcraft 2 oyuncuları ise üç Brood War skini kazanacak: Classic Battlecruiser, Classic Ultralist ve Classic Carrier.

Malesef Diablo 3 PC (nedense konsol oyuncularına birşey yok) oyuncuları ne alacak bilmiyorum. Ürün sayfası yeni kanatlar alacaklarını ancak detayların ilerleyen günlerde paylaşılacağını söylüyor.

Açıkcası bütün bu eşyaların ve ödüllerin içinde en çok Murloc petlerine sevindim. Uzun zamandır BlizzCon için gelenekleşmiş haldeydi Murloc’lar. Bunun dışında Wendigo Woolies için paylaşılan “Buzlu dağlara yapacağın bir sonraki yolculuğunda Wendigo Woolies transmogunu yanına almayı unutma.” sözünden bir sonraki ek pakette acaba soğuk bir yerlere mi gidiyoruz? Yoksa Northrend’e mi geri döneceğiz ya da hiç bir şeyle bağlantısı olmayan düz bir hediye mi diye düşünmeden edemiyorum. Daha da ilginci herşey açık ve hazırken Diablo ödülüyle ilgili hiç bir açıklamanın olmayışı insana “acaba büyük bir duyuru mu geliyor” diye sordurtuyor.

Sanal Bilet bu yıl pek çok güzel hediye içersede bir çoğu etkinlik sonrasına kadar kullanılabilir olmayacak. WoW Classic tabiki hiç birşey almıyor ama sanırım bu Blizzard’ın işine gelecek oyuncular oyuna orijinal halinde olmayan birşeylerin eklenmesini pek sevmiyorlar.

Hakkında Umut Tunc Erol

1991 İzmir doğumlu bir oyun sevdalısı. Lise yıllarında RTS oyunuyla tanıştığı Warcraft evrenine resmen göbekten bağlı. Blizzard evrenleri hakkında saatlerce konuşabilme yeteneğine sahip biri. Full-time yazılım mühedisi, part-time Tank. Goblin’leri ve Gnome’ları nereden bulduğunu ve onların nasıl çalışmaya ikna ettiğini kimse bilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir