Ana Sayfa / Haberler / 2 Ekim – 8 Ekim / Geçtiğimiz Hafta Azeroth’da Neler Oldu? Neler Konuşuldu?

2 Ekim – 8 Ekim / Geçtiğimiz Hafta Azeroth’da Neler Oldu? Neler Konuşuldu?

Selamlar Şampiyonlar!

Tabi ki geçtiğimiz haftanın en bomba haberi biz daha ayağımızı yeni 8.2.5’e atmışken 8.3 Visions of N’zoth PTR güncellemesi oldu. Bu güncellemeyle ilgili öne çıkanları 8.3 Visions of N’zoth – Development Özeti yazımızda ve Umut Tunç Erol’un hazırladığı videoda bulabilirsiniz.

Geride bıraktığımız haftanın diğer haberlerine bakacak olursak.

Darkmoon Faire Bu Hafta Çok Verimli Oldu

Bu ay 6 Ekim’de başlayan ve 12 Ekim’e kadar aktif olacak olan “Darkmoon Faire” de bildiğiniz üzere %10 deneyim ve reputation buff’ı alabiliyoruz.

Bu da geçen hafta bizlere tanıtılan Arı bineği Honeyback Harvester’s Harness‘i almak için daha az uğraşacağız demek oluyor. Bu binekle ilgili daha detaylı bilgi için 8.2.5 Hayatta Kalma Rehberi yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Aynı şekilde bu %10 buff sayesinde hâlâ https://www.wowhead.com/achievement=12989/battle-for-azeroth-pathfinder-part-one ‘u alamamış ve ayağını yerden kesememiş oyuncular için küçük de olsa yardımı dokunuyor.

4 Ekim Hotfix’leri

Hafta içerisinde Blizzard oyun içindeki deneyimi ve hataları iyileştirmek adına ufak değişiklikler yaptı bunlar:

  • Assasination Rogue’larda Fan of Knives yeteneğinin bazen yanlış miktarda Kombo Puanı göstermesine sebep olan bir hata düzeltildi.
  • https://www.wowhead.com/azerite-essence/the-well-of-existence-19 ‘ın görsel olarak dünya üzerinde takılmasına neden olan bir hata giderildi.
  • War Campaign arayüzü artık oyunculara bir sonraki aşamaya geçmek için hangi görevi yapmaları gerektiğini daha net bir şekilde gösteriyor.

Azeroth Ekonomisi

  • Bu hafta satışa çıkan “Blizzcon Virtual Ticket”ı ile birlikte Avrupa sunucularında ufak tefek de olsa WoW Token fiyatında bir yükselme oldu.
  • 8.2.5 ile Alliance için canlanan https://www.wowhead.com/item=168822/thin-jelly pazarı hâlâ kaymağı üzerinde bir pazar. Özellikle Darkmoon ile birlikte talep oldukça artmış durumda. Alliance oyuncuları geç olmadan buradan ekmek yiyebilirler 🙂

Son olarak Ny’alotha’nın duyurulması ile hazır materyal fiyatları da düşmüşken Pot, Flask, Feast gibi stokları şimdiden yapmanızı öneririz. Özellikle mesleklerinde 3. yıldıza sahip olan oyuncular şuan stok yaparlarsa ileriye dönük güzel kârlar görebilirler 🙂

Azeroth’da Görüşmek Dileğiyle!

Hakkında Sertan Uzun

1994 yılında İstanbul'da Bulgaristan'dan göçen bir Türk ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. 1999 yılında tanıştığım Intel Pentium II işlemcili bilgisayarım ile bilgisayar/oyun dünyasına giriş yaptım. Oynadığım yüzlerce oyun içerisinde beni en çok kendisine bağlayanlardan birisi World of Warcraft oldu. Burning Crusade ile başladığım WoW serüvenimde her zaman koleksiyon, achievement seven bir adam olarak oynadım. Şuan ise aktif olarak Argent Dawn isimli Roleplay realminde oynuyorum.

Göz At

25 Eylül-1 Ekim / Geçtiğimiz Hafta Azeroth’da Neler Oldu? Neler Konuşuldu?

Merhaba Şampiyonlar! Bu hafta bildiğiniz üzere 8.2.5 bizlerle buluştu. Yeni güncelleme ile ilgili bütün yenilikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir