Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Warcraft ile alakalı herşeyi seven bir ekip tarafından kendi iradeleri ile çalışan(!) Gnome ve Goblin’lerin katkılarıyla hazırlanan Dalaran Postası yıllardır kazanmış olduğumuz deneyimlerin ve yaşadığımız süreçlerin bir yansıması. Bu zaman zarfında karşılaştığımız en büyük sıkıntılardan biri Türk oyuncularına yeterli sayıda Türkçe kaynak/platform/içerik sağlanamamış olması

Biz de yaşadığımız bu sıkıntıya çözüm arayışıyla yola çıktık ve sizler için Dalaran Postası‘nı hazırladık. Farklı kaynaklardan parça parça çeviriler yapıp neler olduğunu anlamaya çalışmaktansa, oyunculara tamamen Türkçe bir kaynak sağlamaya çalıştık.

Farklı yazarlarımızın kaleminden Blizzard dünyalarında ki farklı konuların ele alındığı bu platformda emin olun kendinize uygun birşeyler bulacaksınız.

EKİPLE TANIŞIN!

Umut Tunç Erol (@umut_nem)

1991 İzmir doğumlu bir oyun sevdalısı. Lise yıllarında RTS oyunuyla tanıştığı Warcraft evrenine resmen göbekten bağlı. Blizzard evrenleri hakkında saatlerce konuşabilme yeteneğine sahip biri. Full-time yazılım mühedisi, part-time Tank. Goblin’leri ve Gnome’ları nereden bulduğunu ve onların nasıl çalışmaya ikna ettiğini kimse bilmiyor.

BİZİ TAKİP EDİN!

İçeriklerimizi, güncel haberleri ve rehberleri kaçırmamak için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Twitter ve Facebook bildirimleriyle hızlı şekilde içeriklere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız için lütfen sağ kısımdaki menüyü kontrol edin.