Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Demon Hunter Rehberi / Havoc Demon Hunter Rehberi

Havoc Demon Hunter Rehberi

Havoc Demon Hunter hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Havoc ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Havoc Demon Hunter rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Havoc Demon Hunter rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Bu seçili olan talentlar, Havoc Demon Hunter için bir başlangıç noktası oluşturmaktadır. Geri kalan değişiklikler sizin oyun tecrübenize göre şekillenecektir.

  1. Haste
  2. Versatilitiy
  3. Critical Strike
  4. Mastery

Gem ve Enchatlar

Tüketilebilirler

Vermiş olduğumuz talent buildi için temel rotasyon aşağıdaki gibidir.

  1. spell / spell
  2. spell
  3. spell
  4. spell / spell
  5. spell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir