Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Hunter Rehberi / Beast Mastery Hunter Rehberi

Beast Mastery Hunter Rehberi

Beast Mastery Hunter hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Beast Mastery ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Beast Mastery Hunter rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Beast Mastery Hunter rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Beast Mastery’nin ikincil statları birbirlerine çok yakın değerlerde katkı vermektedir. Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için birebir doğru olmayabilir. Bu sebeple, size en uygun değerleri bulabilmeniz için Raidbots’dan simülasyon yapmanızı öneririz.

1- Critical Strike
2- Haste
3- Mastery
4- Versatility

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için, aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell
4- spell

Burada söz konusu rotasyondan detaysız, basit bir şekilde bahsettik. Ancak, daha detaylı rehberler yakında sitemize eklenecektir.

1- spell skillinizi, petinizin üzerindeki Frenzy stacklerini tutmak için kullanın. Üzerinizde asla 2 charge spell (kullanılabilir sayısı) bulunmasın.
2- spell kullanın.
3- spell kullanın.
4- spell kullanın.
5- spell kullanın.
6- spell kullanın.
7- Birden fazla düşmanla savaşıyorsanız, spell kullanın. Hedeflerinizin üzerinde spell tutmanız yeterli olacaktır.
8- Tek rakiple savaşıyorsanız ve atacak başka bir yeteneğiniz kalmadıysa spell kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir