Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Hunter Rehberi / Marksmanship Hunter Rehberi

Marksmanship Hunter Rehberi

Marksmanship Hunter hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Marksmanship ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Marksmanship Hunter rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Marksmanship Hunter rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için en güvenli yol yüksek item level’ına sahip olan item’ı takmak olabilir. Item’larınızı alırken Mastery’ye sahip olanları hedefleyin. Bunun haricinde, aşağıdaki sıralamayı takip etmeye çalışın.

1- Mastery
2- Haste
3- Versatility
4- Critical Strike

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için, aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell

1- Bekleme süresi doldukça spell kullanın.
2- Eğer charge sayısı (kullanılabilirlik sayısı) maksimuma ulaştıysa spell kullanın.
3- Bekleme süresi doldukça spell kullanın. Focus’unuz 70’in altındayken kullanın ki, böylelikle focus’unuzun maksimum sayıya ulaşmasını önlemiş olursunuz.
4- spell ‘larınızı spell proc’layınca kullanın.
5- spell kullanın.
6- Focus’unuzu arttırmak için spell kullanın.

Genel olarak rotasyon yaparken aşağıdakileri aklınızdan çıkarmamaya çalışın.

  • Focus’unuzun maksimum sayıya ulaşmasını önleyin. Focus’unuz 90’ın üzerindeyken, spell ‘dan sonra spell kullanarak focus’unuzun maksimum sayıya ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
  • Focusunuz 90’ın üzerindeyken spell kullanmaktan kaçının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir