Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Hunter Rehberi / Survival Hunter Rehberi

Survival Hunter Rehberi

Survival Hunter hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Survival ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Survival Hunter rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Survival Hunter rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için en güvenli yol yüksek item level’ına sahip olan item’ı takmak olabilir. Item’larınızı alırken Haste’e sahip olanları hedefleyin. Bunun haricinde, aşağıdaki sıralamayı takip etmeye çalışın.

1- Haste
2- Critical Strike
3- Versatility
4- Mastery

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell
4- spell
5- spell

1- Bekleme süresi doldukça spell kullanın.
2- Viper’s Venom proc’lamadıkça spell DoT’unu hedefinizin üzerinde tutun.
3- Bekleme süresi doldukça spell kullanın. Yakın zamanda herhangi bir add fazı (birden fazla yaratığın geleceği bir bölüm) geleceğini biliyorsanız, saklayabilirsiniz.
4- Focus’unuzu harcamak için spell kullanın. 10 Focus’un altına inmemeye çalışın.
5- spell kullanın fakat; birden fazla reset alırsanız, focus’unuzu spell ile harcadığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir