Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Monk Rehberi / Brewmaster Monk Rehberi

Brewmaster Monk Rehberi

Brewmaster Monk hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Windwalker ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Brewmaster Monk rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Brewmaster Monk rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Talentler’daki en büyük değişiklik spell (alan hasar verebilmek için) ve spell (Enerji ve brew yenilemesi için) üzerinde oluyor. Her ne kadar spell ofansif ve defansif anlamda daha iyi bir seçenek olsa da, bir çok oyuncu çok daha basit bir kullanıma sahip olan spell tercih ediyor.

 1. Agility
 2. Critical Strike
 3. Versatility
 4. Mastery
 5. Haste

Gem ve Enchatlar

Tüketilebilirler

Bu rehber, yeni başlayan bir Brewmaster’a göre hazırlandığı için verilen traitler defansif öncelikli olarak hazırlanmıştır.

 1. spell, spell, spell , spell
 2. spell
 3. spell

Brewmaster rotasyonu 2 parçadan oluşmaktadır. İyi bir Brewmaster’ı diğerlerinden ayıran spell %100 şekilde aktif tutabilmeleri ve ne zaman spell ne zaman kullanacaklarını iyi bilmeleridir.

 • spell-Her zaman aktif olmalıdır. Birden fazla kez kullanılarak toplam süresi 21 saniyeye kadar çıkabilir. Bu sebeple, spell kullanmadan önce kalan süresini kontrol etmeyi unutmayın.
 • spell-Kalan brewlarınızı bu talentta kullanın. Ne zaman kullanmanız gerektiğini öğrenmek genellikle diğer tanklardan farklı olarak, kişisel deneyime bağlıdır. En basit yol, göstergeniz ortalama High Stagger ve Medium Stagger arasındayken kullanılmasıdır.

DPS Rotasyonu

 • spell (Cooldown’da kullanın. En önemli kuralımız bu)
 • spell
 • spell
 • spell
 • spell (Keg smash kullanabilecek kadar enerji bıraktığınızdan emin olun)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir