Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Monk Rehberi / Windwalker Monk Rehberi

Windwalker Monk Rehberi

Windwalker Monk hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Windwalker ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Windwalker Monk rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Windwalker Monk rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Leveling, dungeonlar ve genel kullanım için ideal bir builddir. 30 ve 75’inci level talent’larından oyun stilinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 1. Agility
 2. Versatility
 3. Mastery
 4. Critical Strike
 5. Haste

Gem ve Enchatlar

Tüketilebilirler

 • spell bu trait sizin en büyük silahınız. Mümkünse 3 tane toplayın.
 • spell
 • spell

Tek Target Rotasyonu

 1. spell Eğer 3 chinin altındaysanız kullanın.
 2. spell
 3. spell
 4. spell
 5. spell Eğer talent olarak seçildiyse yer alacak.
 6. spell
 7. spell

+2 Target Rotasyonu

 1. spell Eğer talent olarak seçildiyse sürekli aktif tutun
 2. spell
 3. spell
 4. spell
 5. spell Eğer talent olarak seçildiyse yer alacak.
 6. spell
 7. spell
 8. spell
 9. spell

Cooldownlar

Windwalker Monk olarak 3 adet DPS cooldownına sahipsiniz. Bunların hepsini hiç bekletmeden kullanmak, yeni başlayan bir oyuncu için en uygun seçenektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir