Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Paladin Rehberi / Holy Paladin Rehberi

Holy Paladin Rehberi

Holy Paladin hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Holy ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Holy Paladin rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Holy Paladin rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için en güvenli yol yüksek item level’ına sahip olan item’ı takmak olabilir. Birbirlerine yakın item level’ına sahip item’larda aşağıdaki sıralamayı takip etmeye çalışın.

1- Intellect
2- Critical Strike
3- Mastery
4- Versatility
5- Haste

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell
4- spell
5- spell

Bu liste tam olarak rotasyon değildir. Bu listeyi skill’ler için bir önem sıralaması olarak görebilirsiniz.

1- spell ‘ı herzaman tank’ın üzerinde tutun.
2- spell – Bekleme süresi doldukça kullanın. Healing’inizin büyük kısmı buradan gelmektedir. Heal atmanızı gerektirecek bir durum yoksa yahut raid hasar almıyorsa, spell ‘u hasar vermek için kullanabilirsiniz.
3- spell – Mümkün olduğu sürece devamlı kullanın. Önünüzde en az 2 kişi varsa kullanın.
4- spell (Eğer spell‘ı talent olarak seçtiyseniz.)
5- spell – Bu skill’i etkili bir şekilde kullanmak plan ve pratik gerektirir. Fakat, alıştığınız zaman az mana harcayarak yüksek miktarda heal atabilirsiniz.
6- spell – Eğer spell aktifse mananız bitmez.
7- spell – Eğer mananızı korumaya çalışıyor ve bekleme süresinin bitmesini bekliyorsanız kullanın.
8- spell – Eğer hareket halindeyseniz ve yukarıdaki yeteneklerin hiç birini kullanamıyorsanız bunu kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir