Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Paladin Rehberi / Retribution Paladin Rehberi

Retribution Paladin Rehberi

Retribution Paladin hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Retribution ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Retribution Paladin rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Retribution Paladin rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için en güvenli yol yüksek item level’ına sahip olan item’ı takmak olabilir. Birbirlerine yakın item level’ına sahip item’larda aşağıdaki sıralamayı takip etmeye çalışın.

1- Strength
2- Haste
3- Critical Strike = Mastery = Versatility

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell
4- spell

Öncelikle; size Holy Power üretmeniz için kullanmanız gerekenleri (5 Holy Power olana kadar), daha sonra da bunları nasıl harcayacağınızı göstereceğiz.

1- spell kullanın.
2- spell kullanın.
3- spell kullanın.
4- spell kullanın.
5- spell kullanın.
6- spell (2 charge varken) kullanın.
7- spell (1 charge varken) kullanın.

Holy Power’larınızı harcamak için aşağıdaki sıralamayı takip edin.

1- En az 2 Holy Power ile spell kullanın.
2- spell kullanın.
3- spell kullanın.
4- spell (spell) kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir