Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Shaman Rehberi / Restoration Shaman Rehberi

Restoration Shaman Rehberi

Restoration Shaman hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Restoration ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Restoration Shaman rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Restoration Shaman rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama genel bir sıralamadır. Sizin için en güvenli yol yüksek item level’ına sahip olan item’ı takmak olabilir. Birbirlerine yakın item level’ına sahip item’larda aşağıdaki sıralamayı takip etmeye çalışın.

1- Intellect
2- Critical Strike
3- Versatility
4- Haste=Mastery

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.

1- spell
2- spell
3- spell

1- Mümkün oldukça spell kullanın.
2- Mümkün oldukça spell kullanın.
3- Küçük bir alanda yaralı çok hedef varsa spell kullanın.
4- Belli bir grup hedefe heal atmak için spell kullanın. Çok fazla mana harcadığı için çok sık kullanmamaya çalışın.
5- Bir hedefin aniden öleceğini düşünürseniz spell kullanın.
6- Tek hedefe heal atmanız gerektiğinde, en verimli skill’iniz spell ‘dir.
7- Heal atmanızı gerektirmeyen boş zamanlarda DPS skill’lerinizi kullanarak hasara destek olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir