Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Warlock Rehberi / Affliction Warlock Rehberi

Affliction Warlock Rehberi

Affliction Warlock hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Affliction ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Affliction Warlock rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Affliction Warlock rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.

Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

1- Intellect
2- Haste/Mastery
3- Critical Strike
4- Versatility

Gem ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Class’ınız için, dış halkasında güçlü özelliklere sahip trait’ler idealdir. Aşağıdaki traitleri takip edin.

1- spell
2- spell
3- spell

1- spell kullanın ve bittikçe kullanmaya devam edin.
2- spell kullanın ve bittikçe kullanmaya devam edin.
3- Eğer spell talentını seçtiyseniz, bekleme süresi doldukça kullanın.
4- Eğer spell talentını seçtiyseniz, bekleme süresi doldukça kullanın. Eğer çok yakın bir zamanda add fazı (Birden fazla mob’un geldiği bir bölüm) gelecekse bekletebilirsiniz.
5- Eğer maksimum sayıda (5 adet) spell ‘a sahipseniz spell kullanın.
6- Eğer spell kullanılabilir durumdaysa, tüm spell ‘larınızı spell üst üste harcayın. Eğer talent olarak seçtiyseniz, bundan hemen sonra spell kullanabilirsiniz.
7- Eğer spell talentını seçtiyseniz ve bekleme süresinin dolmasına 5 saniye kadar kaldıysa, tüm DoT skillerini tazeleyin ve en az 1 kez spell kullandıktan sonra spell kullanın. Bu, size en az zamanı kaybettirerek DoT’larınızı en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır.
8- Son ve en önemli adım olarak, spell biriktirmeyi sağlayan skillerinizi kullanmayı unutmayın. spell ve, eğer talent olarak seçtiyseniz, spell kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir