Ana Sayfa / Sınıf Rehberleri / Warlock Rehberi / Demonology Warlock Rehberi

Demonology Warlock Rehberi

Demonology Warlock hızlı başlangıç rehberimize hoş geldiniz. Rehberimiz; Battle for Azeroth sezon 2, Tides of Vengeance’a göre güncellenmiştir. Bu rehberde, çok fazla detaya girmeden başlangıç için ihtiyacınız olan temel unsurları öğreneceksiniz. Battle for Azeroth’ta yeni spec’iniz Demonology ile sıradan bir achievement avcısı mı; yoksa kendini yeniden tanımaya çalışan bir oyuncu mu olacağınıza karar vermek istiyorsanız; bu basit rehber, bir an önce harekete geçebilmek için işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Lütfen, bu sayfanın oyuncuları hızlı bir şekilde başlatmaya yönelik olduğunu ve ayrıntılı açıklamalar; mekanikler, rekabetçi seçenekler, donanım ve simülasyon karşılaştırmaları veya ayrıntıları içermediğini unutmayın. Tüm bunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgileri içeren Demonology Warlock rehberleri en kısa zamanda yayımlanacaktır.

Demonology Warlock rehberlerimiz; oyun içi deneyimlerden, simülasyonlardan ve loglardan gelen en son bilgilerle sürekli güncel tutulmaktadır.


Aşağıda seçilmiş olan talentlar, class’ı öğrenirken kullanım kolaylığı sağlamaları için seçilmiştir. Oynanış stilini anlamak ve kullanımını kavrayabilmek, class’ı öğrenme sürecinde daha kolaydır. Bu temel talent dağılımını başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Intellect, ana stat’ınız olduğu için herhangi bir ikincil stat’tan çok daha önemlidir. Bu da, genellikle en yüksek item level’ına sahip item’ı kullanmanızın en güvenli yol olduğu anlamına geliyor. Eğer, birbirlerine yakın item level’ına sahip item’larınız varsa, aşağıdaki stat sıralamasını takip edebilirsiniz.

1- Intellect
2- Haste
3- Critical Strike
4- Versatility
5- Mastery

Gemler ve Enchantlar

  • Gemler -> item
  • Yüzük Enchantları -> item
  • Silah Enchantları -> item

Tüketilebilirler

Azerite parçaları için aşağıdaki class traitlerini takip edebilirsiniz.


1- spell
2- spell
3- spell
4- spell

Tabii ki, spell gibi, bahsetmeye değer başka traitler de var. Fakat; spell ilk bakışta iyi gibi dursa da belli başlı riskleri bulunmaktadır. Örneğin; %15 hasar arttırmasını alabilmeniz için %20 canın altında olmanız gerekiyor ki, bu da sizi ölüme bir adım uzak halde tuttuğu için büyük risk içermektedir. Neutral traitler (Tüm classların sahip olduğu) arasında da spell diğerlerine göre daha iyi bir seçenek olabilir.

İlk hedefiniz mümkün olduğu kadar çok spell ve spell stacklemek (biriktirmek) olsun.

1- spell traitinizden gelen haste buff’ını almak için, yerde 3 veya daha fazla imp’iniz aktifken spell kullanın.
2- spell skill’inizi yerde 6 veya daha fazla imp’iniz aktifken kullanın. Eğer mümkünse, spell ile birlikte kullanmanız yararınıza olacaktır.
3- spell veya spell (Hangi talent’ı seçtiyseniz) ve spell veya spell (Hangi talent’ı seçtiyseniz) skillerinizi mümkün olduğunca sık olacak şekilde, bekleme süreleri doldukça kullanın.
4- spell ‘larınızı harcamak için, spell ve spell skillerinizi kullanın.
5- spell biriktirmek için spell kullanın. Demonic Core skill’iniz tetiklendiği zaman (Bu olduğunda Demonbolt skill’iniz parlayacaktır.) spell kullanın.

AoE(Alan Hasar) için aşağıdakileri aklınızdan çıkarmayın.

  • spell skill’inizi 2 veya daha fazla yaratık varsa kullanın.
  • spell skill’inizi kullandığınızda, yerde en az 2 stack imp’iniz (6 tane) aktifse en fazla verimi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir